Kurumsal Firma-2
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

1.500.00 800.00

2147483647

KURUMSAL FİRMA

Php + Mysql

1 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Kurumsal Firma Denilince Ne Akla Geliyor?

Kurumsal firmayı şu şekilde tanımlayabiliriz:  Kurumsal firmalar, kurallara dayalı olarak işler, belli bir sistem ile yönetilir, kişileredeğil kurallara bağlı ve sadık olarak işler, bu anlayışla çalışan firmalara genel anlamda kurumsal firmalar denir. Yönetim şekli, ortakları,tedarikçileri, çalışanları tamamen bu sistemin birer parçasıdır ve yöneticiler dahil herkes şirket kurallarına uymak mecburiyetindedirler. Kurallara uyulduğu sürece istikrar ve başarı sağlanacaktır

 1. Responsive yazılım (Cep telefonları,tabletlerle uyumlu)
 2. - Kurumsal bilgiler alanı-Hakkımzıda Güncellemeler
 3. - Slider manşet
 4. -haber yönetimi
 5. - Haberler modülü
 6. - Hizmetlerinizi göstereceğiniz hizmetler modülü
 7. - Fotoğraf galerisi Fotoğraflar şeklinde)
 8. - Rezervasyon modülü
 9. - Müşteri yorumları
 10. - Referanslarınızı göstereceğiniz referanslarımız modülü
 11. - Gelişmiş site ayarları
 12. - Seo çalışması yapılmış aramamotorları ile uyumlu
 13. - Dilediğince admin hesabı oluşturabilme
 14. -Google haritası ekleyebileceğiniz iletişim modülü mevcuttur.

Responsiv bir site tasarımı olup Tüm telefonlarla uyumludur. Tabletlerle uyumludur.Kurulumu www.nidahosting.net host alanında yapmaktadır. Kurulum ve hosting için ek ücret talep edilmemektedir. Sadece script satışlarımızda destek verilmemektedir. size teslim edilen scriplerde kurulum hakkında gerekli bilgi verilmiştir.Ücret iadesi malesef yoktur. Sizin yapmanız gereken siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra hazır sitenizi teslim almaktır.1yıl ücretsiz destek sunuyoruz. ! yılın sonunda www.nidahosting.net host alanı için o günün gerektirdiği şartlarda bir ödeme yapılacaktır. Nidahosting ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Ayrıca www.nidasms.org sitemizden toplu sms (Başlıklı sms - orginator sms) hizmeti veriyoruz . Toplu sms hizmetleri içinde bekleriz.

SMS ABONELİK